facebook

“Як Янукович”: відомий письменник заявив, що Зеленський правитиме довічно

Президентство Володимира Зеленського може або закінчитися достроково через нові потрясіння в Україні, або залишиться довічним.

Такий прогноз озвучив відомий український письменник Юрій Андрухович в інтерв’ю журналістці Яніні Соколовій для програми “Рандеву”, передає “Обозреватель”.

Він не виключив, що історія Зеленського стане свого роду повторенням епохи утікача Януковича, якого також привів до влади електорат, не здатний мислити критично.

“Мені перестають подобатися люди, співвітчизники. Я починаю на них дивитися з точки зору “ой, цей, мабуть, теж голосував за Зе”. Або “ця схожа на таку, що голосувала”. Мені дуже не подобається ця зміна влади. Моя інтуїція підказує мені, що це колективний або переформатований Янукович-2 і слід налаштовуватися на агресивну, віроломну, підступну і в кінцевому підсумку антиукраїнську хвилю. Сподіваюся, що якась чергова хвиля змете цю ситуацію раніше, ніж можна було очікувати. А з іншого боку, якщо не змете, то це назавжди”, – попередив Андрухович.

У цьому контексті він запропонував Соколовій укласти парі з переконанням, що новообраний президент Зеленський не дотримає обіцянку про один президентський термін, якщо йому не прийдеться терміново піти з політики.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Андрухович додав, що зараз на всю країну можна піти на парі, що якщо Зеленський відбуде повний термін, то він не виконає обіцянку бути президентом тільки один термін, а залишиться.

“Якщо для них не мають значення ті речі, які вони вчора говорили, то яке значення матиме те, що вони п’ять років тому говорили?” – підсумував письменник.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...