facebook

Парад на День Незалежності відміняється,а 300млн.підуть для військових.Розкрито аферу Порошенка.

Президент України Володимир Зеленський видав найганебнішу таємницю свого попередника Петра Порошенка і його команди.

На це звернув увагу блогер Андрій Капустін. На сторінці в Facebook прокоментував рішення глави держави скасувати військовий парад на День незалежності.

Напередодні Володимир Зеленський опублікував відеозвернення до українців, в якому розповів про зміни, прийнятих для головного свята країни. Офіс президента вирішив не влаштовувати традиційний показ військової техніки. А гроші, закладені в організацію заходу, роздати військовослужбовцям, які їх заслужили куди більше.

“Хочу поділитися з вами нашої нової ідеєю. Зазвичай 24 серпня, на День Незалежності України, у нас проходить військовий парад. Помпезний і точно не дешевий. Мені здається, що в цьому році замість параду краще ці гроші виділити нашим захисникам і героям. Нашим військовим. І ми прийняли рішення виділити 300 млн гривень на премії. Всім нашим військовим”, – повідомив гарант. Він додав, що свято відбудеться, тільки в іншому форматі.

Андрій Капустін впевнений, що таким чином Володимир Зеленський викрив велику корупційну схему, якою попередні п’ять років таємно користувався Петро Порошенко. На його думку, слова нового президента повинні присоромити.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Чи то випадково, чи то навмисне, але скасовуючи військовий парад в Києві, президент України розбовтав важливу корупційну таємницю. Розповівши, що 300 000 000 (триста мільйонів гривень), які екс-верховний головнокомандувач воюючої країни звично розписував на урочисті “шагалкі -леталкі-громихалкі”. Тепер ці гроші підуть на премії військовим. У екс-радника екс-верховного головнокомандувача Юрія Бірюкова, який всі минулі роки смачно розповідав, як бабло випарується, повинні трапиться інфаркт, інсульт і загострення геморою… близько 1 500 000 000 (півтора мільярда) були пущені за п’ять років в атмосферу через вихлопні труби”.

Блогер припустив, що саме 300 мільйонів команда Петра Порошенка щорічно виділяла з бюджету на святковий парад. Шляхом нехитрих розрахунків він вивів, що за всю каденцію на це пішло 1,5 мільярда гривень. За запевненнями Андрія Капустіна, частина цієї суми осіла в кишенях чиновників. Адже попередня влада ніколи не називала конкретну вартість параду.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...