facebook

На Вінниччині 13-річний хлопець наштрихнувся на арматуру під час купання в річці.

Порятунок дитини був не з легких, але наразі з постраждалим усе добре.

До реанімації потрапив 13-річний Максим, який наразився на арматуру під час купання в річці. Щоб урятувати життя підліткові, довелося викликати не лише медиків, а й працівників ДСНС, ідеться в сюжеті ТСН. Коли хлопця доправили до реанімації, з його живота стирчала залізяка.

Операція із її видалення тривала кілька годин. “Складність була в тому, що ми не знали, чи це було проникаюче поранення, чи непроникаюче. В ході операції вияснилось, що це непроникаюче поранення, тобто без ушкодження внутрішніх органів”, – пояснив хірург Могилів-Подільської районної лікарні Костянтин Куба.

Друзі кажуть, що вони вчотирьох пішли купатись, а заодно пострибати з кладки в безлюдному місці, далеко від міського пляжу. “Він стрибнув у воду, потім йшов, нога послизнулася і впав, дуже почав кричати. Ми налякалися, там хлопці старші почали кричати: викличте швидку!” – пригадує Ігор Пенчин.

“Він лежав з правої сторони, в нього штирем була пробита черевна порожнина між ребрами. Він висів своїм тілом на цій арматурі”, – розповів начальник районного сектору ДСНС Могилів-Подільського Валерій Кусняк.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...