facebook

Вибух в торговому центрі у Флориді: кількість постраждалих зросла до 23 осіб

Влада Флориди встановила, що внаслідок вибуху в торговому центрі в місті Плантейшн кількість постраждалих збільшилась до 23 осіб. Про це повідомив в суботу телеканал CBS з посиланням на представників місцевого поліцейського управління, передає УНН.

Один з потерпілих є неповнолітнім. Двоє людей перебувають у важкому стані.

Раніше УНН повідомляв, що постраждали 20 осіб. Більшість з них в момент вибуху перебували в приміщенні тренажерного залу.

За словами заступника начальника служби пожежної охорони міста Джоела Гордона, співробітники служби пожежної охорони, які прибули до місця інциденту, зафіксували витік газу. Гордон зазначив, що вона могла стати причиною вибуху, проте з’ясування обставин події до цих пір не завершено.

“Ми поки нічого не виключаємо”, — сказав він. “Ми не можемо підтвердити, що витік газу призвела до вибуху. Ми підозрюємо, що це було так”, — додав Гордон.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У розгляді беруть участь фахівці з розслідування підпалів і випадків застосування вибухових речовин. Вони спрямовані в Плантейшн Бюро по контролю над оборотом алкоголю, тютюну, вогнепальної зброї і вибухових речовин США, повідомляється в Twitter підрозділи даного бюро в Майамі (штат Флорида).

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...