facebook

В Україні викрили центри, де людей тримали у рабстві

У рабство заманювали під виглядом благодійної допомоги
Нічний жах наяву: росіянин збудував в Україні справжню катівню, в рабстві опинилися сотні людей

В Україні виявили мережу так званих “реабілітаційних центрів”, де людей просто тримали у трудовому рабстві.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

“Поліцейські Донеччини викрили мережу фальшивих “реабілітаційних центрів” та звільнили з трудового рабства близько 100 осіб”, – йдеться у повідомленні.

Злочинне угруповування створювало такі центри на території всієї України. Вони діяли під виглядом благодійної організації й активно поширювали інформацію про центри у брошурах. Людей з наркотичною та алкогольною залежністю незаконно утримували та змушували виконувати важку роботу. За інформацією МВС, організатор таких “центрів” – громадянин Росії.

“Під час масштабних слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили 12 учасників організації на чолі з організатором, які підозрюються в незаконному позбавленні волі людей”, – додали у прес-службі відомства.
Поліція спільно з прикордонною службою провела спецоперацію й викрила злочинців. Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області припинили діяльність трьох таких центрів – у Маріуполі, Львівській та Івано-Франківській областях.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Повідомляється, що в ході проведення спецоперації було звільнено близько 100 осіб. Зараз їх фізичний та психологічний стан перевіряють медики.

Шукайте деталі в групі Facebook

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...