facebook

Сім’я 17-річного жителя Харківщини благає про допомогу: біда прийшла несподівано

Сім’я 17-річного Марка Пангелова з Борової потребує допомоги на його лікування

Біда прийшла в сім’ю ввечері 25 червня.

Марк з товаришем пішли гуляти на територію недобудованого спортивного комплексу. Коли хлопці піднялися на третій поверх, юнак втратив рівновагу і впав. В результаті падіння він отримав численні важкі травми. Бригада швидкої допомоги госпіталізувала Марка з численними переломами ребер, пробитими легенями і ймовірним розривом селезінки.

Хлопця доставили в Борівську районну лікарню близько 21.37. Пізніше його перевезли в Харківську міську клінічну лікарню швидкої і невідкладної допомоги імені Мещанінова. Зараз він перебуває в реанімації.

Як пише інтернет-ресурс «Часопис», лікарі оцінюють стан юнака як помірно важкий. Вранці Марку була проведена операція спленектомія (видалення селезінки). Далі планується ще кілька операцій. Сім’я звертається до небайдужих людей по фінансову допомогу.

Карта ПриватБанк 5168 7574 0184 7753 (батько Пангелов С.А.).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ми розповідали, що ще в 2017 році місцеві жителі зверталися до депутатів районної ради, аби ті вирішили проблему небезпечної недобудови. Тоді петицію підписали 270 борівчан. Однак за два роки ніяких заходів вжито не було.

Шукайте деталі в групі Facebook

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...