facebook

Петиція до Ради про реєстр педофілів набрала 25 тисяч голосів.

У петиції пропонується введення Єдиного реєстру осіб,засуджених за статеві злочини стосовно дітей,з доступом для правоохоронних органів і Міністерства юстиції.

Електронна петиція до Верховної Ради про якнайшвидший розгляд законопроекту про реєстр педофілів набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її передачі на розгляд. Про це свідчать дані на сайті Ради.
У петиції відзначається, що ще два роки тому експерти розробили відповідний законопроект. Протягом цього часу він тричі проходив доопрацювання.
“Кожен наступний варіант – це компроміс між правами дітей і правами злочинців”, – йдеться в петиції.
Автор петиції Ганна Маляр і люди-підписанти вимагають негайного прийняття відповідного закону.
“Звертаємося до народних депутатів. Зволікання з прийняттям законопроекту №6607 має дуже високу ціну – покалічені життя дітей. Хіба це не привід об’єднатися всім, незалежно від політичних поглядів, і захистити наших дітей”, – йдеться в повідомленні.
Також зазначається, що, згідно з дослідженням Ради Європи, яке проводилося півтора року тому, 21% опитаних дітей потерпали від сексуального насильства, а збільшення випадків сексуального насильства над дітьми – світова тенденція.
У петиції пропонується введення Єдиного реєстру осіб, засуджених за статеві злочини стосовно дітей, з доступом для правоохоронних органів і Міністерства юстиції та правом на отримання інформації для керівників дитячих установ; посилення відповідальності за статеві злочини проти дітей; хімічну кастрацію для педофілів.
Зазначається, що хімічна кастрація застосовується в США, Великобританії, Німеччині, Польщі, Чехії, Південній Кореї, Аргентині, Росії та Казахстані.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...