facebook

У Вінницькій області політики організовують безкоштовні медичні обстеження, – ОПОРА

У Вінницькій області напередодні парламентських виборів політики впроваджують соціальні ініціативи, у межах яких відбуваються безкоштовні медичні огляди.

Про це повідомили спостерігачі Громадянської мережі «ОПОРА».

Зазначається, що медогляди організовуються за сприяння народного депутата України Руслана Демчака (виборчий округ №18, центр — місто Іллінці). Місцеві жителі можуть пройти безкоштовне медичне обстеження у червні та липні.

На виборчому окрузі №17, центр — місто Ладижин, реалізовується соціальна ініціатива «Лікар їде у село» за сприяння народного депутата України Миколи Кучера.

Також у виборчих округах №15 (центр округу — місто Шаргород) та №17 відбуваються медичні огляди у межах соціальної ініціативи «Лікар у село». За інформацією спостерігачів «ОПОРИ», цей соціальний проєкт розпочався ще у 2018 році та триває досі. Ініціативу започаткувала депутатка Вінницької обласної ради Лариса Білозір.

Як зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі «ОПОРА» за виборами у Вінницькій області Наталія Величко, наразі ці політики не зареєстровані кандидатами у народні депутати, тому немає підстав говорити про порушення виборчого законодавства.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Але діяльність є з чіткою прив’язкою до імені, тому у разі реєстрації цих політиків кандидатами варто буде діяти в межах закону», — підсумувала Величко.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...