facebook

У Нововолинську двоє п’яних чоловіків напали на медиків швидкої

У Нововолинську двоє нетверезих чоловіків напали на медиків швидкої, погрожували їм фізичною розправою та намагались пошкодити санітарний транспорт.

 

 

16 травня 2019 року в центральну оперативну диспетчерську надійшов виклик з приводу «сп’яніння, погіршення стану» у м. Нововолинськ, йдеться на сторінці волинських медиків у Фейсбук.

По приїзду бригади, заявник разом з п’яним товаришем накинулися з кулаками на працівників Нововолинської бригади ЕМД, вимагаючи вколоти їм такі ліки, які б дозволили продовжити пиятику.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Фельдшер разом з водієм замкнулися в автомобілі та викликали наряд поліції. Особи хотіли проникнути в салон автомобіля, почали гамселити по вікнах та дверцятах санітарного транспорту, погрожували фізичною розправою. Автомобіль з місця виклику рушити не зміг, оскільки нападники «лягали» під колеса.

Працівниками поліції, які прибули оперативно, був складений протокол з приводу нападу вказаних осіб на бригаду ЕМД.

Навіть в присутності працівників поліції нападники продовжували вести себе агресивно та висловлювались нецензурною лайкою (незрозуміло чому додатково не був складений протокол за хуліганство в громадському місці?).

На щастя, працівники екстреної служби постраждали лише морально, автомобіль залишився неушкодженим.

Бригада ЕКСТРЕНОЇ СЛУЖБИ була задіяна майже годину, обслуговуючи неправдивий та небезпечний для їхнього життя виклик. А можливо в той час комусь дійсно потрібна була допомога», – пишуть медики.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...