facebook

“Феєрична перемога”: Українська дзюдоїстка Каланіна здобула “золото” на турнірі Grand Slam у Баку

Заключний день змагань серії Grand Slam приніс українцям “золото” у жіночій суперваговій категорії понад 78 кг.

Українська дзюдоїстка Єлизавета Каланіна вперше в кар’єрі виграла змагання серії Grand Slam.

Наша спортсменка взяла “золото” на турнірі, який приймала столиця Азербайджану Баку в категорії понад 78 кг.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У півфінальній сутичці українка здолала бронзового призера Олімпіади-2016 Анамарію Веленшек зі Словенії. А у вирішальному поєдинку поборола боснійську дзюдоїстку Ларису Церіч, яка в тому ж Баку завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу 2018 року. Єлизаветі вдався ефектний кидок суперниці, який і приніс їй перемогу.

Додамо, що крім Єлизавети Каланіної призером бакинського етапу Grand Slam став Богдан Ядов, який завоював “бронзу” в категорії 66 кг.

Донеччанин Яків Хаммо (понад 100 кг) у “малому фіналі” за “бронзу” поступився росіянину Антону Кривобокову і у підсумку посів 5-те місце.

Зазначимо, що в Азербайджані дзюдоїсти виборювали не лише нагороди, а й ліцензійні очки в олімпійському відборі до японського Токіо-2020.

Як повідомлялось раніше, українські спортсменки викликали справжній фурор на чемпіонаті Європи з фітнесу та бодібілдингу, здобувши перемоги в трьох категоріях.