Небезпечних сусідів виявили біля школи під Дніпром

Небезпечних сусідів виявили у школи в Дніпропетровської області. У Слобожанському Дніпропетровської області шкільне футбольне поле окупували тарантули. Про це на своїй сторінці в Facebook написав дніпровський зоолог Роман Новицький.

 

“На футбольному полі нашої школи, де вчиться син, нарахував більше двадцяти норок павука-тарантула”, – написав Новицький.

Еколог задається питанням, чому тарантулів привернуло футбольне поле.

У коментарях люди пишуть, що це не одне таке поле з павуками в Дніпрі, їх популяція явно збільшилася за останні роки, і навіть запитують, як їх вивести з городу.

Додамо, тарантул – це великий отруйний павук, відноситься до типу членистоногі, класу павукоподібних, сімейству павуки-вовки.

Розміри тарантула коливаються від 2,5 до 10 см, а розмах лап може досягати 30 сантиметрів. Примітно, що самки тарантула набагато більші за самців, а вага самки може досягати 90 грам.

Всі павуки-тарантули більш-менш отруйні і подібні за способом життя. Яд полягає в залозах, які знаходяться в головогруди і відкриваються на верхівці щупалець-жвал, якими павук проколюють шкіру своєї здобичі, щоб потім її висмоктати. На людини тарантули самостійно не нападають, але якщо їх дражнити, то особливо самки, що носять яйцевої кокон або мають на собі молодих павучків, підстрибують і можуть вкусити людину. Для людини укус тарантулом ніколи не буває смертельним, але викликає пухлину і біль в укушених місці.

Крім того, іноді шкіра робиться при цьому жовтого кольору і залишається такою досить тривалий час (до 2 місяців). Достовірних відомостей про смертельний результат для людини від укусу тарантулом не існує.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...