Українцям планують змінити порядок виплати субсидій

Порядок виплати субсидій одержувачам допомоги, які допустили заборгованість за комунальні послуги, можуть змінити.

 

 

Міністерство соціальної політики України пропонує дозволити субсідіантам, які мають прострочення по оплаті за комунальні послуги при отриманні монетизувати субсидії, після погашення відповідних боргів, переводити отримання субсидії в безготівкову форму. З цією метою Кабмін запропонує внести зміни до відповідних нормативних актів.

Це дозволить одержувачам субсидії, які допустили заборгованість по оплаті за комунальні послуги, отримувати допомогу від держави.

За нинішнім законодавством, якщо людина має заборгованість більше одного місяця на суму понад 340 грн, не призначається субсидія на наступний період, поки вона цей обов’язок боржник не погасить. Після того, як людина погасить такий борг, йому може бути призначено субсидію, але будуть внесені зміни, і той, хто допускав прострочення по оплаті, маючи на руках гроші, які йому виплатили, буде протягом наступного року отримувати субсидію вже в безготівковій формі. А потім, якщо все буде нормально, вони знову можуть перейти на варіант з готівкою.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...