Лише 5% можливості вижити: у Львові помер малюк, який впав в каструлю з окропом

Клініка у Бостоні була готова взяти хлопчика на безкоштовне лікування, але лікарі сказали, що він не перенесе перельоту.

 

 

У реанімації 8-ї міської клінічної лікарні Львова помер дворічний хлопчик Іван з села Сусідовичі Старосамбірського району, який впав в каструлю з окропом.

“Немає більше мого Вані. О 2:45 він помер”, – зателефонувала вночі мати хлопчика Іванна.

Напередодні, 2 травня, завідувач опікового центру Василь Савчин розповів, що стан дитини критичний.

Температури при таких опіках немає, лейкоцитів практично немає, організм дитини не бореться, стан критичний, – повідомив Савчин.

Хлопчика хотіли відправити на лікування в Бостон, в клініку Шрайнерс госпіталь, де працює професор Гарвардської медичної школи Геннадій Фузайлов. У цій клініці рятують дітей з опіками з усього світу. Там з 2005 року врятували понад 60 дітей з України з опіками 70-80% тіла.

30 квітня нам сказали готувати документи, щоб їхати на лікування в США. Раніше паспортів і віз у нас не було. Але вранці, 1 травня, лікар сказав, що стан Вані різко погіршився і він просто не перенесе перельоту, – розповіла мати хлопчика.

Геннадій Фузайлов підтвердив виданню, що клініка в Бостоні була готова взяти Івана на безкоштовне лікування.

“В Україні у дитини було не більш ніж 5% шансу вижити. Я бачив фото опіків хлопчика, львівські лікарі надіслали мені їх. І в США не всіх дітей з такими опіками вдається врятувати, хоча тут можливості значно більші, ніж в Україні. Якби хлопчик потрапив до нас в перші дні після опіків, то шанс для порятунку склав би 25%, ну, може, 30%”, – повідомив Геннадій Фузайлов.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...