facebook

Вчені розповіли, які хвороби викликає газована вода: “вкрай небезпечно”

Американські дієтологи з’ясували, що регулярне вживання газованої води підвищує ризик виникнення онкологічних захворювань

 

Glass of water

 

Група вчених з Університету Міннесоти довела, що надто часте вживання різних напоїв з газами може призвести до виникнення злоякісної пухлини і серйозних хвороб шлунка, повідомляє Hyser.

Відомо, що в дослідженні брали участь близько 65 000 чоловік. Був проведений аналіз статистичних даних, зібраних за 14 років. З’ясувалося, що любителі газованої води на 88% частіше схильні до ризику розвитку онкології підшлункової залози.

Дослідники відзначили, що лікувальна мінеральна газована вода теж має негативний вплив на організм людини, якщо дуже часто її застосовувати. Вкрай небажана наявність штучного газу у воді. Надмірна газированность порушує процес природного засвоєння корисних речовин і мінералів від природної води.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Кандидат медичних наук Ірина Пічугіна стверджує, що вуглекислий газ сильно дратує слизову оболонку травного тракту. Такий вплив призводить до збільшення швидкості вироблення шлункового соку.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...