Садили на ланцюг, били і морили голодом: історія батьків-нелюдів потрясла країну

Чоловік і дружина з Каліфорнії (США) Девід і Луїза Турпін, які морили голодом і тримали під замком 13 власних дітей, були засуджені до довічного ув’язнення

 

 

Їх визнали винними в тому, що вони по суті викрали і протягом довгих років катували своїх дітей у віці від 2 до 29 років. Суд також постановив, що справу Турпіних може бути переглянуте не раніше, ніж коли подружжя проведе у в’язниці по 25 років. Чоловікі дружина були арештовані в січні 2018 року, після того, як однієї з дівчаток вдалося зателефонувати в службу порятунку і розповісти про те, що з ними відбувалося.

Рятівники знайшли дітей в затемнених кімнатах в антисанітарних умовах, деякі були прикуті ланцюгами до ліжок. Всіх дітей довелося госпіталізувати: лікарі повідомили, що вони були сильно виснажені.

“Вони всі були в піжамах, дуже-дуже бліді, ніби ніколи не бачили сонця. Деякі були старші, в основному дівчата, але вони всі були якісь мініатюрні. Я б навіть сказала крихітні, ніби вони все життя недоїдали “, – розповіла одна з сусідок сімейства.

Дівчині, яка зателефонувала в поліцію, було 17 років. У протоколі її огляду було записано, що на вигляд їй було років 10 через виснаження.

Батько дітей, 57-річний Девід Аллен Турпін, раніше працював інженером у військово-промисловій компанії Northrop Grumman, мати була домогосподаркою. Батьки часто виставляли в соціальних мережах щасливі фото усміхнених дітей.

Один з синів Турпіних на суді заявив, що навіть через рік страждає від кошмарів, викликаних діями його батьків: ті били його братів і сестер і садили їх на ланцюг.

“Але я все одно люблю своїх батьків і прощаю їм те, що вони з нами зробили “, – сказав він.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...