Одеський школяр вижив після удару струмом у 27 тисяч вольт

Підлітка вдарило струмом напругою в понад 27 тисяч вольт, коли він намагався зробити фото на вагоні потяга. Школяр залишився живим, але в нього опіки майже половини тіла. Йдеться у випуску ТСН.

 

 

Компанія місцевих школярів розважалася на залізничній станції Одеса-Східна. Один з хлопців, восьмикласник Віталій, виліз на цистерну. Там його вдарила електрична дуга напругою в 27 тисяч вольт. “Мій напарник почув, наче щось вибухнуло. Побіг на звук і побачив молодь і хлопця нагорі. Чергова по станції викликала швидку допомогу”, – розказує керівник станції Дмитро Шаміз.а

Школяр з Одеси залишився живим, але в нього опіки майже половини тіла. Наразі хлопець у реанімації опікового центру, де лікарі борються за його життя. Залізничники стверджують – на цій станції чи не щороку фіксують такі трагічні випадки. Але підлітків це не зупиняє.

Восьмикласник був у свідомості, але на ньому тлів одяг. Підлітка терміново доправили до опікового центру. “Опік полум’ям вольтової дуги. Другий ступінь. Обпечено 45 відсотків поверхні тіла, вкрай важкий опіковий шок. Стан дитини важкий”, – розказує виконувач обов’язків завідувача опікового відділення Олександр Ставратій.

Залізничники кажуть, що так звані селфери останнім часом масово атакують залізничні вагони, на даху яких чатує смертельна небезпека. Не допомагають ні профілактичні бесіди з батьками, ані лекції в школі. На цій станції чи не щороку фіксують такі трагічні випадки.

“Заборонено наближатися на відстань менше двох метрів. Навіть не торкаючись контактного проводу людина отримує ураження електрострумом саме дугою. Дуга викликає обвуглювання тіла”, – пояснює фахівець з енергетики Олег Пєнкін.

Попереду у Віталія тривала реабілітація. Його батькам доведеться викласти на лікування понад 200 тисяч гривень. l

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...