Поранення дитини в голову під Дніпром: мати в сльозах поділилася горем

Мама хлопчика, якого поранив сторож в скроню на Дніпропетровщині, поділилася горем з журналістами. У 13-річного підлітка з Томаківського району вистрілив сторож місцевої агрофірми, щоб відібрати телефон. Мати в розпачі, стверджує, що син перестав її впізнавати.

 

Мама семикласника розповідає, що зловмисникові 26 років і він проживає в їхньому селі близько року. Сторож забрав у хлопчика телефон, а коли той почав вимагати повернути апарат, то сторож дістав пістолет і вистрілив хлопцю в голову.

Потерпілий дивом дістався додому. Закривавленого хлопця першим побачив старший брат, який миттю почав дзвонити матері і все розповідати. Виявилося, що сторож з дитиною перетнулися біля місцевого магазину.

Коли мати дізналася про те, що сталося, то миттю викликала таксі і примчала додому – син лежав у шоковому стані і скаржився, що нічого не бачить. Після чого хлопцеві викликали швидку, а підозрюваний був затриманий.

До лікарні пацієнта доставили зі сліпим проникаючим пораненням голови. Куля пошкодила значну частину мозкових структур, через що хлопцеві довелося проводити трепанацію черепа, щоб видалити внутрішньомозкових гематому і осколки свинцевою кулі.

Мати школяра хвилюється, адже її син зовсім її не впізнає. “Запитує:”Хто ти така?” Я йому відповідаю:”Я мама твоя, ще брат є, бабуся”, – зі сльозами на очах розповідає жінка.

При цьому, версія про причини конфлікту у слідчих інша. Вони повідомляють, що потрапив в дитину 26-річний переселенець з Донецької області, якому дозволяли ночувати в підсобці підприємства. Ймовірно, щоб вночі вартував. Зате сюди часто приходили місцеві хлопці, зокрема, щоб постріляти з пневматичної гвинтівки.

Того вечора, пострілявши по бляшаних банках, компанія допізна грала в карти. 13-річний хлопець попросив у старшого товариша сигарету, але почувши відмову, почав нишпорити в речах працівників бригади.

“Помітив, як він щось шукає в чужих речах і вирішив хлопця або наказати, або налякати і тоді вистрілив йому в голову”, – розповідає прес-секретар ГУ Нацполіціі Дніпропетровщини Анна Старчевська.

Родичі 13 -річного хлопця так і не змогли пояснити, чому дитина посеред ночі бродить невідомо де. Мовляв, діти часто гуляли на території тракторної бригади.

У школі кажуть, що семикласник вчиться посередньо і часто прогулює навчання, конфліктує. У селі причиною нещастя вважають недогляд батьків, які закривали очі на нічні розваги дітей. Чи залучати їх до відповідальності за невиконання батьківських обов’язків, вирішувати слідчим.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...