facebook

Знай наших: Україна завоювала перше «золото» Чемпіонату Європи з боротьби

Українка Оксана Лівач завоювала “золото” чемпіонату Європи з вільної боротьби, який із 8 по 14 квітня проходить у столиці Румунії, Бухаресті.

У фінальнiй сутичцi вагової категорії до 50 кг 21-річна уродженка Долини (Івано-Франківська область) на останніх секундах здолала болгарську спортсменку Міглену Селішку.

На шляху до фіналу наша співвітчизниця по черзі перемогла представницю Азербайджану Туркан Насiрову та турецьку спортсменку Евін Демірхан.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ця нагорода стала першим “золотом” для нашої команди на континентальній першості і третьою в загальному заліку. Тепер у доробку української збірної чотири медалі на чемпіонаті Європи. Раніше бронзові медалі завоювали Василь Шуптар і Олександр Хоцянівський.