Струмінь кип’ятку з труби, що прорвала, затопив квартиру і зварив пенсіонерку

Моторошна пригода сталася через трубу з гарячою водою, що прорвала. Страшною смертю загинула літня жінка, її сина госпіталізували.

 

У російському Санкт-Петербурзі у одного з житлових будинків прорвало трубу з окропом. Струмінь була настільки потужною, що рвонула зі страшною силою і вибила вікно в квартирі на першому поверсі.

У житловому приміщенні знаходилися літня жінка і її син.

Напір окропу просто заживо зварив пенсіонерку, а її син отримав сильні опіки. Зараз над ним в лікарні «чаклують» лікарі.

Повідомляється, що працівники комунальної служби запевняли, що дана тепломережа знаходиться в повному порядку і ремонтувати її не потрібно.

Російський блогер Вадим Петров на своїй сторінці в Facebook додає, що, зокрема в «культурній столиці Росії» подібні випадки відбуваються не вперше.

Так в грудні минулого року така ж ситуація сталася в центрі Петербурга. Там в окропі зварилися два молодих людини.

«У 21 столітті померти в окропі, труби старі і грошей виділяється катастрофічно мало на заміну труб, грошей тому що немає. Зате у цього плішивого е*лана гроші є на кредити Білорусії, Туреччини, Єгипту, Венесуелі і Киргизії і іншим нашим псевдосоюзнікам, які ніколи не будуть віддані. Без кредитів та інших подарунків, як з’ясовується з великою Росією дружити нікому на*й нецікаво. Так само є гроші на військові авантюри за межами Росії, є сотні мільярдів рублів на телевізійну пропаганду, на підкуп європейських чиновників, а ось сука на труби немає. Так що все буде тривати і далі, вибухати, валитися, тонути і топити Росію окропом», – написав росіянин.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...