У Хмельницькому сталося масове отруєння дітей

У Хмельницьку інфекційну лікарню в середу, 3 квітня, поступили 11 дітей до року з підозрою на кишкову інфекцію. Четверо з них їли продукцію з молочної кухні. Про це пише місцеве видання Уe.ua.

Як повідомила головний лікар інфекційної лікарні Оксана Піддубна, станом на 12:00 4 квітня в лікарні з попереднім діагнозом “гастроентероколіт” перебуває 24 дитини.

“У 22 пацієнтів виділено ротавірус. Серед усіх госпіталізованих – 15 дітей їли продукцію з молочної кухні, яку виготовляють при Хмельницькій міській дитячій лікарні. У 12 підтверджений ротавірус. В реанімації побували 5 дітей”, – повідомила медик.

Ситуацію з молочної кухні прокоментувала головний лікар міської дитячої лікарні Наталія Зимак-Закутня.

“Нам шкода, що виникла така ситуація. Сьогодні були взяті проби “молочки” і проведені змиви. Результати покажуть, чи стала продукція нашої кухні причиною отруєння дітей. Зараз ми припинили видавати продукцію. Лікарня не може ризикувати іншими дітьми, які харчуються нашою “молочкою”. Кошти, які були оплачені за продукцію, будуть повернуті. Ми сподіваємося, що найближчим часом з’ясується, що стало причиною отруєння”, – зазначила вона.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...