На виборчій дільниці розстріляли спостерігачів, двоє загиблих

31 березня в Туреччині проходять муніципальні вибори. У провінції Малатья на сході на виборчій дільниці застрелили двох осіб. За повідомленням агенції DHA, це були спостерігачі від невеликої опозиційної партії “Саадет”. Голова партії Темеля Карамоллаоглу повідомляє, що вони були проти відкритого голосування на дільниці, і за їх відкриту позицію застрелив представник іншої партії. Зловмисника затримано.

 

 

Так співпало, що сьогодні, у важливий для України день президентських виборів, понад 57 мільйонів виборців Туреччини обиратимуть у 81 провінції мерів, керівників муніципалітетів, місцеві ради та інших місцевих посадовців.

Ці вибори вважаються тестом для президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана та очолюваної ним правлячої Партії справедливості та розвитку (ПСР). З 2002 року, коли ПСР прийшла до влади, вона здобувала перемогу на усіх місцевих виборах в країні.

Варто зазначити, що за результатами останніх соцопитувань, у таких великих містах, як Стамбул і Анкара, правляча партія ПСР може втратити владу і поступитися представникам опозиційної Народно-республіканської партії (НРП). Політологи надають цьому особливого символічного значення. Бо саме в Стамбулі колись почалося політичне сходження Ердогана.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...