У Києві судитимуть лікарів за вимагання хабара в учасника АТО

До суду скерували обвинувачення стосовно лікарів, яких підозрюють у вимаганні хабара в учасника АТО за встановлення інвалідності. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу прокуратури Києва.

“Київською місцевою прокуратурою №5 скеровано до суду обвинувальний акт відносно лікаря-експерта Центральної військово-лікарської комісії МОУ та голови Центрального МСЕК №1 Київського міського центру медико-соціальної допомоги, які вимагали та одержали 1,5 тис. доларів США хабара в учасника АТО. Чоловік дістав травму ноги під час бойових дій на Донбасі. За цю суму лікарі обіцяли йому встановити групу інвалідності”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві нагадали, що зловмисників затримали на робочому місці після отримання цих коштів.

У ході обшуків за адресами мешкання та на робочих місцях підозрюваних виявили та вилучили гроші у сумі еквівалентній 135 тисячам доларів та понад 20 конвертів з медичною документацією осіб, які подавали документи на встановлення групи інвалідності з грошовими коштами у сумі від 700 до 1500 доларів.

“За результатом відпрацювання осіб, чиї медичні документи були виявлені під час слідчих дій, одному з підозрюваних додатково інкриміновано ще один епізод одержання хабара у сумі 800 доларів США за встановлення інвалідності”, – зазначили у прокуратурі.

За результатом розслідування 29 березня обвинувальний акт у кримінальному провадженню за ч. 3 ст. 368 КК України та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України направили для розгляду по суті до Печерського районного суду м. Києва.

Крім того, у ході досудового розслідування також встановили факти вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 369, ч. 4 ст. 358 КК України. Матеріали щодо них виділено в окреме провадження, наразі по них триває досудове розслідування.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...