Била кулаками по обличчю: п’яна жінка побила фельдшера, який приїхав врятувати її дочку

Крім медика жінка побила і вигнала з дому бабусю

 

 

У Жовтих Водах Дніпропетровської області п’яна жінка накинулася на фельдшера, який приїхав за викликом до її дочки, – повідомляється в Facebook-спільноті міста.

Так, 24 березня бригада швидкої допомоги виїхала на виклик до дитини з цукровим діабетом. Лікарів викликала бабуся дівчинки, яка повідомила, що через неадекватні дії п’яною матері не може зробити дитині ін’єкцію інсуліну, який їй життєво необхідний.

Мати дитини замість згоди на надання екстреної допомоги, використовуючи нецензурну лайку, почала виганяти медиків з квартири. Однак, лікарі спробували умовити п’яну матір на надання допомоги дитині. Але замість згоди фельдшер швидкої несподівано отримала кілька ударів кулаком в обличчя.

Після приїзду поліції і складання протоколу, фельдшер була доставлена ​​в лікарню. В цей час в поліцію надійшов повторний виклик за тією ж адресою. Розгнівана жінка побила бабусю, яка викликала швидку, і вигнала її з дому.

В даний час дівчинка залишається з матір’ю, яка зловживає алкоголем. За словами сусідів і родичів, жінка постійно вживає міцні спиртні напої і нерідко забуває про те, що дитина повинна своєчасно отримувати ліки від діабету.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...