Трохи удачі, купа таланту — і маєш мільйон: звичайний вчитель зірвав куш, тепер йому заздрить все село

Учителя фізики та математики з Кенії Пітер Табічі визнано найкращим. Він виборов перемогу у щорічному міжнародному конкурсі Global Teacher Prize 2019.

 

 

Церемонія нагородження відбулася в суботу, 23 березня, в ОАЕ, пише видання Asia One.

Пітер Табічі отримав нагороду у розмірі 1 мільйону доларів. Він обійшов понад десяти тисяч конкурентів із 179 країн світу.

Чоловік з Кенії викладає у середній школі села Пвані (Велика рифтова долина). Його учні неодноразово перемагали в міжнародних наукових конкурсах, чим привернули увагу суддів. Він навіть створив науковий гурток, який пройшов відбір на INTEL International Science and Engineering Fair 2019 Сполучених Штатах Америки.

Переважна частина учнів Табічі живе в незабезпечених або неповноцінних родинах, інші – сироти. У його школі всього один комп’ютер, а на одного викладача припадає 58 учнів. Учитель зізнається, що його школі не вистачає фінансування, він віддає 80 відсотків своєї щомісячної зарплати на підручники та шкільну форму для учнів.

“Ця перемога не належить мені, вона демонструє досягнення юних умів. Я тут тільки завдяки успіху моїх учнів. Виграш дає їм шанс. Він означає, що у них немає кордонів”, – заявив переможець міжнародного конкурсу.

У 2017 році тільки 16 з 59 випускників школи продовжили навчання для здобуття вищої освіти, у 2018 році — вже 26.

Премію Global Teacher Prize заснував у 2014 році мільярдер Санні Варки. Нагороду в 1 мільйон доларів отримує найкращий вчитель планети, автор найбільш інноваційної, ефективної та нестандартної методики навчання. Переможця обирає спеціальний комітет з видатних вчителів, освітніх експертів, чиновників, журналістів, розробників, вчених та підприємців.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...