Дівчинка за рік старіє на десять років, дитина з унікальною хворобою

Маленька Діна страждає від дуже рідкісного захворювання, яке старить її на 10 років щороку

 

 

5-річна Діна, яка проживає зі своєю мамою в Алмати (Казахстан), страждає від прогерії – захворювання, через яке людина дуже швидко старіє.

Біологічний вік малятка на даний момент становить 50 років. Все її волосся випало, та й зовнішність дівчинки не нагадує зовнішність середньостатистичної дитини – хвороба змінила обличчя і тіло маленької Діни.

Мама дівчинки не очікувала, що у її малятка буде якесь захворювання. Її вагітність проходила легко і без ускладнень, УЗД не визначило ніяких відхилень. Народилася Діна точно в строк за допомогою кесаревого розтину, її показники зростання і ваги були нормальними. Ось тільки шкіра на животі виглядала, немов обпалена. А на ногах нагадувала апельсинову кірку і була занадто жорсткою.

Лікар поставив діагноз системна склеродермія, коли дівчинці був 1 місяць і призначив відповідне лікування. Це допомогло вирівняти шкіру і зробити її гладкою – в рік з дитиною вже все було добре. Але вже через півроку Діна перестала рости і набирати вагу, риси її обличчя загострилися і випало все волосся. Ніякі медичні препарати не допомагали. Зараз 5-річна дівчинка важить всього 10 кг!

У два роки генетики поставили дівчинці діагноз прогерія і дали інвалідність. Тепер є надія лише на лікування за кордоном. Правда, коштує воно дуже дорого, а мама підіймає дівчинку одна, без чоловіка.

Діна, за словами мами, дуже товариська і весела, вона любить кішок, а її улюблені заняття – танцювати і співати. Дівчинка мріє про волосся, Парижі і море. Але головне її бажання – одужати, адже лише це допоможе здійснити й інші мрії.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...