Силовики скрутили українців під носом у Порошенка: скандальні подробиці й кадри

В центрі міста під час акції протесту силовики скрутили цілу юрбу українців, які хотіла поспілкуватися з президентом України Петром Порошенком. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

 

«Близько 14:00 в центрі міста «група молодих людей намагалася спровокувати конфлікт з працівниками поліції, які несли службу по охороні громадської безпеки і порядку на площі біля театру Н. В. Гоголя», – стверджують у поліції.

Звернемо увагу, що на опублікованих кадрах можна помітити, що люди кидалися в силовиків м’якими іграшками у вигляді свинок. Після цього, під крики людей, поліція “скрутила” цілий натовп активістів.

Більш того, пізніше в поліції зізналися, що в результаті зіткнення постраждала одна людина.

Як повідомлялось раніше, активісти “Національного Корпусу” влаштували незвичайний перформанс під стінами Адміністрації президента

Після завершення акції протесту «#Свинарчуків Пороршенка за ґрати» кілька тисяч активістів вирушили до АП. Під стінами адміністрації націоналістів «зустрічали» посиленою охороною поліцейських.

Нарешті діставшись на банківську протестувальники стали витягувати вміст з великих чорних мішків, які вони принесли з собою.

Цим вмістом виявилися кілька сотень м’яких іграшок у вигляді свиней, частина з яких була з відомої мобільної гри Angry Birds.

У підсумку активісти спочатку погралися, а потім влаштували масоване “бомбардування” силовиків цими ж іграшками. Поліцейські не пручалися.

Для більш ефектного обстрілу була встановлена велика рогатка в людський зріст. У неї активісти заряджали м’яких свинок і запускали в бік поліцейських.

Завершив плюшевий обстріл представник «Нацкорпусу», афішував продовження акції протесту в наступну суботу. Того дня вони вимагатимуть від влади арешт учасників журналістського розслідування “Наші Гроші”: колишнього заступника секретаря РНБО Олега Гладковського та його сина Ігоря, Андрія Рогозу, Віталія Жукова та всіх інших осіб, потенційно причетних до розкрадань в оборонній сфері.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...