Мало не вбили за голосну музику: сусідська війна закінчилася кровопролиттям

Кривава бійка сталася у столиці. Чоловік ледь не до смерті побив сусіда, бо той нібито гучно слухав музику і не реагував на зауваження.

 

 

Про ситуацію написала у Facebook мешканка будинку Олена Лижина, яка прикріпила до посту відео з камери спостереження. За її словами, чоловіка побив його ж сусід через гучну музику, яка заважала дитині. Судячи з коментарів, мешканці неодноразово просили робити її тихіше, на що меломан не реагував.

“Можливо я з ними їжджу в ліфті, вітаюся… Горю надією що їх обох посадять”, — прокоментувала дівчина жорстоке покарання.

Вона зазначила, що потерпілий отримав струс, переломи, втратив зуби, але вирішив не розголошувати своє ім’я з побоювань за своїх близьких.

На кадрах жінка підходить до дверей і дзвонить, поруч стоїть чоловік так, щоб його не було видно. Коли ж двері відчиняються, той забігає у приміщення, витягує напівголого закривавленого мешканця квартири у коридор і добиває ногами. Коли той перестає опиратися, просто йде разом із жінкою, яка за цим спостерігала. Зааз постраждалий перебуває у лікарні. Фахівці оцінюють його стан як задовільний.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...