“Буде безкоштовно!: У Польщі придумали нові норми працевлаштування українців

Польсько-українські організації розробили нові норми, покликані спростити працевлаштування українців в Польщі

 

 

Польсько-українська господарча палата і Всеукраїнська палата з міжнародного працевлаштування запустили проект “Партнерство і працевлаштування”, який допоможе українцям уникнути шахрайства при надходженні на роботу в Польщі.

Проект передбачає нововведення, згідно з яким зарплату буде нараховувати підприємство, на якому працює українець, а не фізична особа, що ускладнить спроби обману працівника.

“Одним із факторів подолання шахрайства буде безкоштовне працевлаштування. Українці не повинні платити гроші за своє працевлаштування за кордоном, а компанії-посередники будуть отримувати дохід не від фізосіб, а від роботодавців, які шукають персонал”, – розповіли розробники нових норм.

Згідно з новими механізмами вийде позбутися і від шахрайських фірм, які обіцяють працевлаштування в Польщі. Але поки нові норми не заробили, координатори проекту радять звертатися щодо працевлаштування тільки в ліцензовані компанії з гідними рекомендаціями.

“Працевлаштовуватись краще на великих підприємствах, де виплата зарплати йде на банківську карту, дотримуються всі передбачені польським законодавством норми охорони праці і є соціальне страхування”, – зазначив президент профільної асоціації Василь Воскобойник.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...