НАДЗВИЧАЙНО КРАСИВА ЛЬВІВ’ЯНКА ЇДЕ НА КОНКУРС КРАСИ “ТОП-МОДЕЛЬ СВІТУ” (ФОТО)

Переможниця соцпроекту “Міс Львів-2015”, володарка титулу Miss International Ukraine-2015, учасниця багатьох міжнародних конкурсів краси, львівська модель Ніна Горинюк їде до Німеччини на міжнародний конкурс краси “Топ-модель світу”. Конкурс триватиме з 18 по 27 серпня у німецькому Бремені.

nina1-800x484

Ніна Горинюк представлятиме на “Топ-модель світу” Україну. У рамках попереднього конкурсного відбору “Топ-модель світу”, львівська красуня отримала титул “Топ-модель Чорного моря”. Тож на “Топ-модель світу” дівчина поїде уже попередньо титулованою.

Титул “Топ-модель Чорного моря” включає країни, які межують з Чорним морем — Україна, Болгарія, Грузія, Туреччина. Титул присвоюють на основі аналізу фотосетів та ведеоконтенту учасниць конкурсу “Топ-модель світу”, зокрема, беруть до уваги соціальну активність та благодійність учасниць, досягнення у модельному бізнесі.

Зараз красуня Ніна активно готується до візиту в Німеччину, аби зробити новий крок у своїй бюті-кар’єрі. Дівчина працює не лише над своїм образом, а й думає над тим, якими соціальними акціями та флеш-мобом здивувати журі конкурсу “Топ-модель світу”.

Нагадаємо, торік у Токіо (Японія) Ніна Горинюк провела акцію “За мир!” – кілька учасниць з Європи та дівчина з Росії виступили за припинення війни в Україні. Дівчата одягнули білі японські кімоно, тримали в руках плакати з написами про мир і безпеку в Україні та світі.

nina-gorinyuk

джерело http://ibilingua.com/

 

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...