У самогубство ніхто не вірить: подробиці загибелі працівника поліції охорони у Чернігові

5 березня, у Чернігові в приміщенні «Укрексімбанку» за адресою проспект Миру, 80 виявили тіло 18-річного працівника поліції охорони Сергія Бакуменко.

Тіло знайшли близько 8 ранку, на правій скроні було вогнепальне пораненням. Напередодні хлопець заступив на нічну зміну.

«На камерах відеоспостереження видно, як охоронець зайшов до приміщення банку, після нього ніхто не виходив. Вхідні двері були зачинені із середини. Тому є підстави вважати, що це самогубство. Загиблий був співробітником Управління поліції охорони (не плутати з Національною поліцією) та мав при собі табельний пістолет. Інших деталей повідомити поки не можу, оскільки ведеться слідство» – повідомила речниця поліції області Юлія Ковтун.

Рідні та знайомі Сергія не можуть зрозуміти як і чому сталась така трагедія.

«Сергій був родом із села Вільшане, Сосницький р-н, Чернігівська області. Я знала його з пелюшок і навіть вела за руку в 1-й клас. Я просто в шоці, я не можу повірити, що він міг застрелитись. Сергій був спокійним та дуже добрим хлопцем. Його батьки живуть в селі. Тато Андрій працює кочегаром у місцевій школі, а мама Ірина – художній керівник у Будинку культури. Молодша сестра Наталія навчається у 10 класі» – розповідає колишня односельчанка Ірина.

Анна Верещака, з якою Сергій раніше зустрічався (розлучилися близько року тому), теж не може повірити, що хлопець міг вчинити самогубство.

«Він в минулому році закінчив Чернігівський ліцей залізничного транспорту. Отримав спеціальність електромонтер-охоронник. Під час навчання, і потім коли влаштувався на роботу, жив у своєї тітки Тамари. Відносини між ними були хороші. Сестра Сергія, мені розповідала, що минулої п’ятниці він приїжджав додому на вихідні і розповідав, що працювати у банку йому дуже подобається. На скільки мені відомо, останній час він ні з ким не зустрічався. Хоча, за словами Наталії, він проводжав якусь дівчину із Мени, яка приїжджала до бабусі, але відносин у них не було» – розповідає Анна.

Самогубство це чи ні з’ясує поліція.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...