Українцям пояснили, чому не можна заряджати телефон ночами

Фахівці впевнені, що нічна зарядка мобільного гаджета дуже небезпечна. Часто ми ставимо заряджатися мобільний телефон на всю ніч, щоб вранці батарея була повністю заряджена.

Але, як стверджують фахівці, тривале підключення до зарядного пристрою може тільки нашкодити батареї.

Кожен раз, коли заряд досягає 100%, термін служби акумулятора телефону зменшується. Експерти пояснюють це тим, що як тільки заряд впаде на 1%, модуль зарядки знову включається і кількість циклів зарядки батареї скорочується на один. До того ж, постійне підживлення тримає її в стані «стресу», що теж негативно позначається на «тривалості життя».

Наприклад, разряжаясь кожен раз до нуля і потім заряджаючись до 100%, літій-іонна батарея витримає всього 500 циклів зарядки. При розрядці-зарядці на 50% термін служби виросте до півтори тисячі циклів.

“Коли батарея заряджена – вимкніть гаджет від зарядника. Це як з м’язами, які після вправ слід розслабити, щоб вони не хворіли “, – рекомендують в фахівці« Battery University ».

Також, за словами фахівців, при повній зарядці потужність джерела живлення зменшується.

Для максимально ефективної робіт батареї телефону рекомендується відключати зарядний пристрій по досягненню 80% заряду. Відзначається, що повна розрядка також скорочує термін служби акумуляторної батареї.

Щоб батарея не бралася під «стресів» і прослужила довше, краще підживлювати її при можливості кілька разів протягом дня. Можна це робити від автомобільного зарядного пристрою по дорозі на роботу і назад, або в офісі від ноутбука.

Незважаючи на все вищесказане, зрідка навіть літій-іонним акумуляторам корисно розряджатися до 0%.

Експерти рекомендують влаштовувати смартфону або ноутбука таку “тренування” раз на місяць. Вона дозволить пристрою відкалібрувати електроніку, що відповідає за коректне відображення рівня заряду. Без цього при постійному підживленні акумулятора невеликими порціями індикатор заряду почне “брехати”.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...