“Все збігається”: Ванга точно описала майбутнього президента України

Відома провісниця Ванга описала переможця виборів, який дуже схожий на одного з кандидатів.

 

 

Ще в 2019 році провидиця залишила нащадкам пророцтво про те, хто стане президентом України в 2019 році. Вона перерахувала відмітні ознаки людини, якого повинні поставити на чолі країни вже цією весною.

За словами Ванги, наступний гарант України буде разюче відрізнятися від попередників. В першу чергу, це буде людина з народу. В якості переможця цілителька побачила людину, ніколи не займався професійною політикою. У той же час, його знають і підтримують багато співгромадяни. Навіть в інших країнах цей українець користується чималою популярністю.

Як зазначила Ванга, у 2019 р країна ще не зможе розібратися з конфліктом. Ймовірно, в найближчому майбутньому не варто чекати закінчення війни на Донбасі. Згідно прогнозу, обранець народу втомився від бездіяльності влади. А тому вирішив взяти кермо влади в свої руки.

Під такий опис цілком підходить кандидат Володимир Зеленський. Поки все збігається: він уже багато років спостерігає за політичним життям країни, висміюючи її разом з учасниками студії “Квартал 95”. При цьому він ніколи не займав державних посад і дійсно заслужив визнання багатьох українців.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...