Хакери атакували ЦВК: інформація щодо виборів під загрозою

Прес-центр Служби безпеки України повідомив про те, що на комп’ютери Центральної виборчої комісії хакери здійснили масштабну кібератаку. За даними СБУ, хакери намагалися заблокувати доступ користувачів до інформації, яка стосується підготовки до виборів президента України.

 

 

Як стало відомо, спеслужба змогла попередити атаку на комп’ютерне обладнання, що забезпечує роботу офіційного сайту Центральної виборчої комісії.

“З метою локалізації кібератаки і усунення її негативних наслідків фахівцями здійснено ряд практичних заходів, які дозволили припинити негативний вплив на роботу веб-ресурсу Центральної виборчої комісії”, – зазначили у прес-службі.

Ускладнення роботи інформсистеми та блокування можливості доступу користувачів до інформації щодо виборів було здійснено за допомогою технології http flood, через генерацыю частих запитів – визначили в СБУ.

У спецслужбі також заявили, що для проведення кібератаки хакери використали розгалужену мережу сайтів на базі неоновленої системи WordPress, що дозволило злочинцям використовувати їх для генерації об’ємних запитів. Також СБУ зараз перевіряє причетність російських спецслужб до інциденту.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...