facebook

Хто поїде на Євробачення замість MARUV

Рішення про виконавця, що представлятиме Україну на Євробаченні замість співачки MARUV, поки не прийнято.

Про це повідомив головний виконавчий директор Національної громадської телерадіокомпанії України Зураб Аласанія в Facebook, зазначивши, що переговори з MARUV тривали п’ять з половиною годин.

“НСТУ вважає, що цьогорічний Національний відбір до конкурсу Євробачення було проведено чесно. Але відбір викрив ще одну велику суспільну проблему, що лежить в політичній площині, а не в музичній: концертну діяльність багатьох артистів в країні-агресорі. І це викликало негативний резонанс у частині суспільства. І водночас — відстоювання результату, разом з відстоюванням такого права іншою частиною суспільства. А завданням Суспільного мовника зовсім не є розкол суспільства”, – розповів Аласанія.

Виконавчий директор НСТУ наголосив, що для уникнення надмірної політизації конкурсу Суспільний мовник прописав в угоді умови, що сприяли б врегулюванню цього болючого питання.

“Зокрема: відмова представника України на міжнародному конкурсі від гастролей в РФ (три місяці після конкурсу). А також уважного ставлення щодо публічних висловлювань виконавця відносно територіальної цілісності України, або будь яких висловлювань, які можуть зашкодити Україні на міжнародному рівні (решта умов, щодо прав, приміром – це стандартні умови володаря конкурсу, Європейської Спілки Мовників)… Не всі гарні українські виконавці готові бути гарними культурними дипломатами. Таким чином, рішення про виконавця, який представлятиме Україну на Євробаченні поки не прийнято”, – підсумував Аласанія.

Шукайте деталі в групі Facebook

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...