Дикий маршрутник побив і вигнав дитину на очах у пасажирів: “На вихід! Геть звідси!”

В селі Вишневе, яке розташоване під Києвом, розгорівся гучний скандал з причини неадекватної поведінки водія маршрутки, про що повідомляють Акценти.

 

Обурливий інцидент стався у Київській області у звичайній маршрутці. Водій дозволив собі застосувати фізичну силу до хлопця, який запитав, чи можна проїхати по пільговим документам. У відповідь на питання пасажира хамський водій напав на хлопця зі словами, що це місце нібито зайняте і почав витягати хлопця з маршрутки. Очевидці події написали в соціальних мережах, що у підлітка було посвідчення на пільговий проїзд, але водій відмовив йому у безкоштовному проїзді.

Під опублікованим роликом написали: “Хлопець запитав, чи можна проїхати за пільговим в 716 (инвалідське, або щось в цьому роді), а цей воділа почав його фізично виштовхувати, лаятися, ще й зачепив маленьку дитину”.

Також опублікований і номер маршрутного таксі, в якому все сталося АА 9162 ОК.

На опублікованому в мережі відеоролику можна побачити, як водій виштовхує підлітка і каже: “Синку, на вихід! Геть звідси! Ну ти подивися на нього!”.

Варто зазначити, що водій зачепив маленького малюка, коли вже був на вулиці, від чого той упав на холодну землю. На щастя дитина від цього ніяких ушкоджень не отримала.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...