Українці зайнялися новим видом бізнесу: заробляють на сусідах

Українці взялися заробляти виготовленням документів. Так в оголошенні, розміщеному в мережі, зазначено, що купити документи можна без внесення авансу і розрахуватися вже при отриманні.

 

Винахідливі українці тепер лаштують водійські права для територіальних сусідів.

«Виробник» пропонує права будь-якої категорії – А, В, С – з можливістю обміну через шість місяців.

На лаштуванні водійських прав для поляків пускають в хід бланки з Криму і Донецька, законність яких перевірити практично неможливо. Такі послуги користуються у поляків великим попитом, адже там позбутися прав за неправильну їзду дуже легко.

Автоексперти відзначають, що бланки, на яких видають українські права, були вивезені з Криму і Донбасу і повинні значитися в базі МВС як втрачені, хоча, можливо, до реєстру потрапили не всі документи.

«Я вважаю, що ці пропозиції з продажу посвідчень робляться на підставі прав, які залишилися не виданими в Криму чи Донецьку. Потім в чиїсь руки потрапили чисті бланки, ось вони і організували бізнес», – зазначає фахівець.

Ціна питання – 1000-3000 євро.

“Видавати нові права складніше, до того ж їх можна пробити по базі. Та й навряд чи хтось захоче чекати за 3000 євро нових прав, якщо за 1000-2000 євро можна отримати кримський варіант», – говорить експерт.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...