Повалили її на землю та нанесли кілька ударів по обличчю: Підлітки жорстоко побили школярку на Львівщині

У Золочеві Львівської області троє дівчат підлітків жорстоко побили свою однолітку. За бійкою спостерігали хлопці, які не зупинили кривдниць та не заступилися за школярку.

 

 

14-річна школярка звернулась до поліції Золочева 6 лютого. Вона розповіла, що на міському стадіоні її побили візуально знайомі дівчата.

Кривдницями школярки виявилися її однолітки – місцеві дівчата віком 14-15 років, які навчаються у різних школах Золочева. За фактом побиття дівчинки, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за умисне легке тілесне ушкодження. Наразі поліцейські опитують дітей в присутності їхніх батьків та проводять досудове розслідування.

До нападниць можуть застосувати дію закону про булінг. Булінг – це агресивна поведінка дітей одне до одного, яка має на меті принизити, залякати і часто супроводжується фізичним насиллям. За булінг карають штрафом у розмірі 850-1700 гривень або громадськими роботами на 20-40 годин. Таке покарання закон визначає для підлітків віком 14-16 років, однак накладатимуть штраф на батьків чи опікунів.

Дані поліції свідчать, що діти скоюють кримінальні правопорушення нерідко. Так, за 2018 рік неповнолітні здійснили 6639 таких правопорушень. У 2017 році ця цифра була 6780. І це лише зареєстровані правоохоронцями випадки.

При цьому у минулому році поліція виявила 4699 дітей, які скоїли кримінальні правопорушення, а в 2017 році – 4717.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...