Бійцівська собака накинулася на дитину посеред вулиці: «дівчинка в реанімації»

Українців обурила новина про звірячий напад бійцівської собаки на маленьку дитину

 

 

Користувачі мережі відреагували на новину про те, що в Харкові на маленьку дитину напав потужний пес бійцівської породи. Так, пес без намордника, в присутності своєї власниці накинувся на дівчинку. Дитина від важких травм, завданих собакою потрапила в реанімацію.

Як повідомляється, імовірно дитина зробила різкий рух, на який тварина відреагувала агресивно.

Як розповідає мати дитини, собака накинувся на дитину раптово, коли вони поверталися додому. Дитина була в санках, тому спровокувати собаку вона не могла.

Практично всі користувачі мережі Facebook зійшлися в одній думці. Вони вважають, що відповідальність в першу чергу лежить на господарях тварин і саме їм потрібно відповісти перед законом. Були також коментатори, які не вірять, що господар відповість за це чп.

«Я за те, щоб ввести кримінальну відповідальність господарям таких порід, якщо завів потрібно відповідним належним чином», «Не пес винен а господар завжди так було і буде», «Господара до в’язниці», «Господара покарати за повною програмою, а собаку приспати. Інші будуть дотримуватися правил вигулу», «Ага а інші породи зокрема вівчарки мало рвали людей який господар така і тварина. адже горе собаче в тому що вони сліпо довіряють людям», «Як собаку надресували так вона і себе поводить. Якщо господарі без мізків, то тоді все зрозуміло», «І у в’язницю ніхто не сяде, це ясно, а буде штраф на великі гроші».

Також деякі коментатори заявили, що собака ніколи не нападе на людину без причини. Тому, деякі користувачі мережі зробили винною в пригоді маленьку дитину:

Багато також помітили, що великих собак потрібно вигулювати в намордниках, а не давати їм волю:

«Через господарів страждають собаки намордник одягати потрібно якщо гуляти серед дітей і тварина не повинна відповідати за помилки і безвідповідальність господарів», «За яким правом господиня гуляла на вулиці з собакою без намордника!!!», «Що за жах чому собаки без намордників яка безвідповідальність хто відповість за дитину яка потрапила звірові в пащу за кордоном є закон собаки без намордника неходові в громадському місцях нехай відповідає господар »,« Такі собаки повинні гуляти в намордниках і на повідку, тоді і трагедій буде менше».

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...