Лікарі мордували дитину три роки: очевидний дефект не помічав жоден фахівець

Російські медичний фахівці не змогли протягом трьох років виявити очевидної аномалії в розвитку у дитини, піддавши його нелюдським стражданням протягом трьох років

 

 

У глибинки Російської Федерації народилася дівчинка з дуже важкою аномалією-відсутність ануса. При цьому дипломовані медики три роки розводили руками, не помічаючи цього дефекту. Батьків лікарі вперто не чули, проте тепер подружжя Гальцевых з Ліскинського району Воронезької області збираються вимагати через суд від медиків відшкодування шкоди.

Дівчинці Варі був поставлений діагноз ”атрезія ануса з ректовестібулярним свищем». Дана формулювання була приведена аж через три роки постійних звернень до медиків.

При цьому ніхто їх фахівців не помітив у малятка відсутності ануса.

«Ні в пологовому будинку, ні пізніше на прийомах ніхто з лікарів не говорив нам, що з дитиною щось не так. Ми спостерігалися у дільничного педіатра, проходили планові огляди у вузьких фахівців, у тому числі у гінеколога і хірурга», – розповів журналістам батько дівчинки.

Також тільки через три роки батьки дитини, народженої без ануса, дізналися, що при такому пороці важливо якомога раніше, ще у немовляти, проведення операції. Але малятко разом з її матір’ю були виписані додому на четвертий день після пологів із запевненнями лікарів про те, що дитина повністю здоровий.

З часом батьки стали помічати, що у дівчинки є проблеми з організмом, хоча не могли зрозуміти які саме. Вони звертали увагу, що статеві органи дитини виглядають «якось не так». Під час планового огляду фахівців, коли дівчинці виповнився один рік, батьки поділилися з лікарем своїми переживаннями і спостереженнями, повідомивши, що Варя страждає запорами. Але почули у відповідь, що через вік дитини «дірочки розташовані близько, надалі все розійдеться».

Тільки у віці трьох років дитини мати на профогляді вкотре заговорила про те, що з розвитком анального отвору у її дочки відбувається щось неправильне. Варю направили до хірурга, і його огляд підтвердив, що батьки хвилювалися не марно. До цього дівчинку неодноразово направляли на обстеження нирок.

У жовтні дитину прооперували. Дитину ведуть московські фахівці, які, за словами рідних дівчинки, постійно телефонують і цікавляться здоров’ям на відміну від воронезьких медиків. Обласний департамент охорони здоров’я визнав помилку місцевих фахівців частково – їм оголосили догани.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...