“Назвала батьків тупими”: у харківській школі вчителька образила учениць

Представники міської ради розповіли про те, що вчителька, яка образила учениць і їх батьків, буде покарана.

У Харкові в школі №109 викладач ображала учениць за запізнення. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив активіст Даніель Солодчик, передає Newsroom. За словами самої четвертокласниці Маргарити, в той день вони з подругою прийшли на урок пізніше на три хвилини.
“Ми вибачилися, а вона сказала: “Таких треба на облік ставити. Хто вас підіймає?”. Ми відповіли, що батьки. Вона запитала: “Ви що народилися на звалищі, не знаєте, у скільки вставати потрібно?”. Назвала наших батьків тупими, а потім і зовсім сказала, що у нас немає сім’ї. Я сказала, що мої батьки незрячі, але це не дає нікому права так говорити про них. Потім ми сіли за парти, а Інна Василівна (так звуть вчителя) пішла, ми розплакалися, нас заспокоював весь клас”, – розповіла школярка.
Відзначається, що вчителька є викладачем старших класів та у четвероклассниц уроки ніколи не вела. В школі №109 дану ситуацію підтвердили і повідомили, що директор у даний момент звітує перед керівництвом про те, що трапилося. Пізніше представники міської ради розповіли про те, що вчителька, яка образила учениць і їх батьків, буде покарана. Не виключено, що жінці оголосять догану.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...