Цілителька розповіла про магічну для українців дату і секрет ворожіння: «Таємниці відкриються»

Як правильно гадати на Старий Новий рік українцям порадила переможниця «Битви екстрасенсів»

 

 

Переможниця «Битви екстрасенсів» і експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Олена Курилова розповіла українцям, на що слід звернути особливу увагу на старий Новий рік.

Спадкова ясновидиця розповіла, що в ніч з 13 на 14 січня всі, що буде напророкував, обов’язково збудеться. Олена вважає за краще в цей вечір не гадати на картах, а використовувати передбачення в варениках.

Спосіб, перевірений століттями, каже екстрасенс, це святковий стіл і його підготовка:

«Думаю, багато чекають цього свята, коли на стіл можна поставити всілякі страви, не озираючись на пост або якісь інші обмеження. Зустрічаючи старий Новий рік, слід приготувати щедрий стіл, на якому буду всілякі м’ясні страви – від запеченої курки до ситних м’ясних пирогів. Але за традицією головним блюдом свята повинні стати вареники з «секретом». Це невеликі вкладені всередину виробів предмети, які символізують наші очікування і роблять прогнози на майбутній рік ».

Все дуже просто, каже експерт:

«Ліпити вареники може господиня або всі гості разом. Просто треба відібрати кілька вареників, які і стануть об’єктом для ворожіння. У кожен з них покласти по предмету. А під час розпалу застілля, гості беруть по варенику і отримують пророкування. Кожне з них має певне значення. Просто треба знати, що означає той чи інший предмет ».

І додає про «розшифровку»:

Якщо вам дісталася монетка (її в варенику може символізувати будь маленьке зернятко), це обіцяє фінансовий достаток в прийдешньому році. Попалася гудзик (її можна замінити рисовим зернятком) – чекайте обновок і великих придбань. Лавровий лист завжди віщує славу і творчі успіхи.

Якщо в новому році вас чекає доленосна зустріч – вам повинен потрапити родзинки. Саме він пророкує любов і серцеві пригоди. Якщо родзинки попався незаміжньої дівчини, то напевно їй належить доленосна зустріч. А якщо в варенику виявиться колечко, то воно вже точно вкаже на весілля. Квасоля – до швидкого поповнення в родині. Волоський горіх означає успіхи в навчанні та творчості. Той, кому дістанеться журавлина, може розраховувати на позбавлення від всяких недуг. А ось якщо виявиться цибулю, це говорить про те, що вас чекають прикрощі. Гострий перець – до пригод, а часник – до розчарування ».

Старий Новий рік – це час ворожінь. Саме в ніч з 13 на 14 січня можна дізнатися свою долю на найближчий рік. Найпопулярнішими способами гідний залишаються свічки і дзеркала. Головне, радять екстрасенси, приступати до ритуалів зі світлою душею і добрими почуттями:

«Треба пам’ятати, що ворожіння збувається лише у тих, хто відноситься до обряду серйозно. Треба проводити його в спокійній обстановці, без сміху, в абсолютній тиші. І тоді Вищі Сили відчують повагу до нас і розкриють всі таємниці », – підсумувала Курилова.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...