Горе-матір на Одещині довела дітей до біди: “все закінчилося плачевно”

Правоохоронці Одеської області забрали двох маленьких дітей у 37-річної горе-матері в селищі Захарівка

 

 

У поліції зазначають, мати-одиначка не обтяжена ні шкідливими звичками, ні фінансовою скрутою, але її півторарічний син і шестимісячна донька позбавлені належної материнської турботи і проживають в жахливих умовах.

У свою чергу, жінка не бачить проблем в умовах проживання її дітей.

“Бруд і безлад, в якому знаходилися маленькі діти, їх мати просто” не помічала. Більш того, жінка заявила, що її цілком влаштовують умови проживання сім’ї та змінювати їх вона не бачить необхідності “, – йдеться в повідомленні.

Поліцейські кілька місяців спостерігали цю сім’ю і зробили вже не одне зауваження жінці. Але якщо спочатку вона обіцяла виправити ситуацію, то під час останнього візиту заперечила наявність проблем в своєму господарстві.

“Зволікати, чекаючи поки прокинеться материнська свідомість, комісія більше не стала і підняла питання про вилучення дітей з сім’ї. Зараз малих оглянули лікарі і через кілька днів вони поїдуть до місцевого центру соціально-психологічної реабілітації дітей”, – йдеться в повідомленні.

Ще про один випадок ми повідомляли раніше. Трьох малолітніх дітей забрали у 26-річної горе-матері з села Саф’яни Ізмаїльського району на Одещині та відправили їх в реабілітаційний центр.

Про горе-матері і про те, що діти з цієї сім’ї вже місяць не відвідують дитсадок, першими заговорило керівництво дошкільного закладу, розповіли в обласній поліції. Адміністрація садочка повідомила про це голові сільської ради.

Коли перевіряючі прийшли за місцем проживання сім’ї, двері їм ніхто не відкрив. Тоді на місце викликали поліцію. В результаті правоохоронців таки пустив в будинок співмешканець багатодітній матері. В одній з кімнат серед розкиданих речей поліцейські виявили трьох дітей – однорічного малюка, а також чотирьох і п’яти років.

Їх зовнішній вигляд шокував візитерів: брудні, в невипраному одязі, з вошами і висипаннями на тілі. Скрізь панував безлад і антисанітарія, в тому числі – від стільця двох бійцівських собак, які також перебували в будинку.

«Ми буваємо в різних сім’ях, але такий жах за свою практику ще не бачили. Дитина підійшла до мене і попросила про допомогу, сказавши, що у неї «таргани» в голові дуже сверблять. За словами дітей, за день вони нічого не їли. Де знаходиться мати, співмешканець пояснити не міг. На місці було прийнято рішення помістити дітей в реабілітаційний центр », – розповіла інспектор сектору ювенальної превенції Ізмаїльського ОП Ольга Владичка.

За невиконання батьківських прав правоохоронці склали на горе-матір три протоколи за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З жінкою була проведена профілактична бесіда. Їй пояснили, що якщо нічого не зміниться, її позбавлять батьківських прав.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...