Священик осквернив храм

У Вінниці настоятель храму Олександра Невського Російської православної церкви в Україні Віктор Парандюк скинув купол з храму, де раніше вів служби.

Свій вчинок священослужитель пояснив тим, що його “виселяють” з відомчої території. Храм розташований на території училища Департаменту поліції охорони МВС.

“Громада храму “15 років встановлювала купол”, а тепер його демонтували “через відмову переходити до Православної церкви України” (ПЦУ). Ось вам і перші результати “набуття Томосу”, – каже Віктор в інтерв’ю “Стране”.

Ієрей відомий у Вінниці своєю “відвертою проросійською позицією і агресією до ПЦА”.

За словами військового капелана Віктора Чверкуна, Парандюк займається антиукраїнською пропагандою за огорожею закладу Міністерства внутрішніх справ. Керівник училища Олександр Залізняк став ініціатором розірвання договірних відносин із єпархією про проведення служб у відомчому приміщенні.

Тоді, керівник училища Олександр Залізняк став ініціатором розірвання договірних відносин з єпархією щодо проведення служб у відомчому приміщенні, пише видання “На Парижі”.

До Об’єднавчого собору він намагався чинити тиск на правлячого архієрея, звинувачувати його та створювати “опозицію”. За словами ЗМІ, настоятель храму продовжує налаштовувати вірян на супротив, підбурювати їх і розповсюджувати фейки про міфічні “захвати церков”.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...