facebook

У Житомирі 95% опалення за два роки переведуть на альтернативну енергетику

За два роки 95% міської системи теплопостачання Житомира перейде на альтернативне паливо.

Про це інформує КП «Житомиртеплокомуненерго» у Facebook.

«Загалом на альтернативне паливо, щепу, переведуть 95% міської системи теплопостачання. Це відбудеться вже до кінця 2021 року», – йдеться у дописі.

Крім того, на підприємстві прогнозують, що за 2 роки місто отримуватиме гарячу воду за рахунок побічного тепла. Це стане можливим після завершення будівництва електростанції та встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП) у багатоповерхівках.

За три роки «Житомиртеплокомуненерго» відновило 245 будинків без ІТП на гарячу воду, однак через відсутність лімітів на газ для гарячого водопостачання ці роботи доведеться проводити знову.

Встановлені ІТП вже зараз дають технічну можливість подачі води в опалювальний період, зокрема у мікрорайонах Малікова та Максютова. Електростанції на базі декількох районних котелень, будівнитво яких має завершитись за 2 роки, що працюватимуть на щепі, забезпечать тепло для підігріву води цілий рік за рахунок побічного тепла.

«Нагрів води побічним теплом економічно більш вигідний за газовий чи електричний. Для порівняння, вартість 1 гкал отриманої при використанні газу становить 1670 грн, при нагріванні електричним бойлером – 2000 грн, за рахунок використання побічного тепла – 800 грн. Таким чином, коли електростанції розпочнуть працювати, житомирянам стане вигідніше відмовитись від бойлерів та перейти на централізоване гаряче водопостачання», – резюмували на підприємстві.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...