Українцям підсунули велику свиню з монетизацією субсидій: що потрібно знати

Одержувачам субсидій, в разі затримки виплати пільг, доведеться полачувати платіжки повністю самостійно.

 

 

Про це інформують представники в Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”.

У компанії пояснили один нюанс, що буде в разі затримки виплат від держави. Субсидіантам слід бути готовими до зайвих і чималих витрат. Якщо виплати вчасно не надходять, людям доведеться оплачувати повний рахунок самостійно.

“На жаль, наші зауваження і пропозиції не враховані. Ми пропонували, щоб українці отримували живі гроші на свій рахунок і самостійно, без перешкод, розпоряджалися ними. Замість цього, грошима і далі будуть розпоряджатися постачальники послуг”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі додали, що головною “родзинкою” такого рішення стало те, що, “якщо держава не буде розраховуватися вчасно, субсидіантам доведеться платити повний рахунок самостійно”.

Нагадаємо, на кінець 2018 року при пільговій оплаті за послуги ЖКГ квитанції надходили вже з урахуванням знижки, а при наданні субсидії – в квитанції вказати повну суму, але її частину гасила держава, сума компенсації не надходила безпосередньо до одержувача.

Тепер українці отримуватимуть субсидії грошима, які надходитимуть на рахунок громадян, який вони мають відкрити в Ощадбанку. Банк самостійно переказуватиме кошти за компосуги, а все, що потрбідно доплатити субсидіантам, їх інформуватимуть додатково.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...