Росіяни влаштували побоїще через безкоштовні цукерки: “випустіть мою дитину”

В інтернет-мережі з’явилося відео, як росіяни влаштували справжнє побоїще через роздачу безкоштовних цукерок. Про це повідомили російські ЗМІ.

 

“В Курську ЛДПР проводила роздачу безкоштовних цукерок, що закінчилося тиснявою, криками і сльозами”, – йдеться в повідомленні.

Звернемо увагу, що на опублікованих кадрах видно, що акція “щедрості” політика супроводжувалася справжньою бійкою серед росіян, в ході якого постраждали діти.

“Що це відбувається? Я напишу про це в інтернеті. Неподобство. Людей, дітей придушили. Взагалі вже з глузду з’їхали”, – сказала пенсіонерка.

Додамо, в інтернет-мережі насмішило відео, на якому натовпі «голодної» вати розкидали безкоштовне морозиво. Відповідне відео опублікував користувач Бубка Борис на своїй сторінці в соцмережі.

Так, інцидент стався під час відкриття нового продуктового магазину в Мінську очікування безкоштовного морозива ледве не переросло у бійку. Співробітники магазину почали його викидати прямо з порогу, що викликало бурхливий ажіотаж у росіян, серед яких були як пенсіонери, так і діти.

Заради «халявного» продукту, вони підстрибували і намагалися вхопити якомога більше упаковок з безкоштовним морозивом. Це стало причиною насмішкуватих коментарів з боку користувачів.

«Я так в дитинстві годував свиней, коли літо проводив у бабусі», «як собак годують. 21 століття, цивілізація», «Це на рівні млинців з лопати», «днище», «мерзенне і огидне видовище», «ось це свинота», «повне пробивання дна», «кидають, як корм худобі», — пишуть вони.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...