Насувається новий атлантичний циклон: Синоптики надали невтішний прогноз погоди на 28 грудня

На Україну насувається новий атлантичний циклон. Народний синоптик Наталка Діденко розповіла про те, яка погода чекає українців у п’ятницю, 28 грудня. Вона опублікувала свій прогноз на сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

 

Синоптик повідомила, що на Україну насувається новий циклон, який принесе більшості областей країни дощі і мокрий сніг. Без опадів буде лише на крайньому сході.

“Поки Західна Європа і південна її частина завтра будуть перебувати в обіймах атлантичного циклону Hugo, Україну знову привертають циклони і атмосферні фронти. 28 грудня циклон Tete від нас відчепиться, проте черговий циклон Uta (друга карта) з північного заходу Європи принесе у відрі свого атмосферного фронту дощі та мокрий сніг (перша карта). Лише крайній схід України обмежиться просто щільною хмарністю”, – повідомила Діденко.

Вона пояснила, що в регіонах України будуть йти дощі, так як у багатьох областях очікується плюсова температура і тільки на сході очікується мороз.

“Дощі – бо температура повітря протягом дня складе 0 +5 градусів. Хіба що в східних областях 0 -3 градуси морозу. А вночі на сході -3 -7 градусів”, – пояснила синоптик і попередила мандрівників про налипання мокрого снігу.

“Мокрий сніг організовує налипання мокрого снігу, тому всім подорожнім – особлива увага на дорогах!”, – попередила Діденко.

У столиці в п’ятницю очікується мокрий сніг, складна ситуація на дорогах і невелике потепління.

“У Києві 28 грудня – дощ, мокрий сніг, відповідно, під ногами і колесами буде казна-що. Температура повітря коливатиметься близько нуля”, – розповіла синоптиків і дала уточнення про погоду на новорічну ніч.

“Хроніка новорічної ночі: вночі 1 січня температура повітря складе 0-5 градусів морозу, на північному сході до -7-10 градусів. Невеликий сніг пройде на заході, півночі та в Вінницькій області. На півдні, сході та в більшості центральних областей – без істотних опадів”, – спрогнозувала Наталка Діденко.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...