Гороскоп на грудень для всіх знаків зодіаку: бурхливі романи і успіх в бізнесі

Зірки наприкінці року будуть більш прихильними до всіх знаків зодіаку, ніж у листопаді. Це означає, що зараз можна розраховувати на позитивні зміни та відкриття нових можливостей. Астрологічну “погоду” протягом грудня визначатимуть Сатурн та Марс. Через це більшості знаків зодіаку вистачить сил на подолання труднощів, що виникатимуть.

 

Вплив Меркурія у грудні буде незначним, отже на серйозні фінансові надходження розраховувати зараз не варто. Зате у особистому житті відчуватиметься певний підйом – грудень стане часом цікавих знайомств, романтики та гармонії.

Гороскоп на грудень 2018 – Овен

Марс додасть Овнам впевненості та рішучості. На вас чекає вдалий період, протягом якого ви просто зобов’язані не упустити свій шанс. Сміливо беріться за нові справи – вони будуть успішними.

Гороскоп на грудень 2018 – Тілець

Для Тельців зірки приготували справжні емоційні гойдалки. Проте позитивних моментів буде більше. Венера, яка буде протягом грудня вашим союзником, обіцяє ощасливити вас неймовірним везінням у коханні.

Гороскоп на грудень 2018 – Близнюки

Близнюкам у грудні не варто сподіватися на удачу. Все буде даватися важко, зі значними зусиллями. Проте Сатурн, який сприятиме вашому знаку, наповнить вас потрібною енергією. Отже, готуйтеся до боротьби.

Гороскоп на грудень 2018 – Рак

Грудень подарує Ракам гарну можливість відкрити власну справу. Марс і Сатурн відкриють для вас нові перспективи та подарують щастя. Це стосуватиметься і особистого життя, де пануватиме небачена гармонія.

Гороскоп на грудень 2018 – Лев

У грудні Леви перебуватимуть у полоні сумнівів та нерішучості. Зараз не час братися за нові справи та приймати важливі рішення. Зате в особистому житті наприкінці року очікуються приємні несподіванки – готуйтеся до бурхливого роману.

Гороскоп на грудень 2018 – Діва

Грудень принесе Дівам немало неприємних сюрпризів, особливо це стосуватиметься фінансової сфери. Щоб не зазнати значних втрат, не приймайте рішень, не порадившись з більш досвідченими колегами.

Гороскоп на грудень 2018 – Терези

Сатурн подарує Терезам у грудні безліч приємних моментів. Позитивні зміни відбудуться як у особистому, так і у професійному житті. Єдине застереження – вам варто звернути увагу на власне здоров’я. Наприкінці року можливе загострення хронічних хвороб.

Гороскоп на грудень 2018 – Скорпіон

Марс приготував Скоріпонам просування кар’єрними сходами. А ось у особистому життя справи йтимуть не так вдало. Одинокі Скорпіони не зможуть знайти розради у коханні, а ті, хто вже має пару, постійно конфліктуватимуть.

Гороскоп на грудень 2018 – Стрілець

Стрільцям зірки радять не починати у грудні нових справ. Краще постарайтеся удосконалити те, над чим вже працюєте. Протягом місяця можливі невеликі неприємності, не робіть із мухи слона і все буде добре.

Гороскоп на грудень 2018 – Козеріг

Вплив Марса позбавить Козерога майже від всіх проблем. Все, що вам залишиться наприкінці року – насолоджуватися життям та будувати плани на майбутнє.

Гороскоп на грудень 2018 – Водолій

Водолії зможуть у грудні непогано заробити. Причому це вдасться завдяки побічній зайнятості чи хобі. Астрологи радять не розслаблятися і продовжувати розвиватися у цьому напрямку й надалі.

Гороскоп на грудень 2018 – Риби

Рибам закінчення року принесе конфлікти на роботі та непорозуміння в особистому житті. Зараз не час бути емоційними та ініціативними. Почекайте кращого періоду.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...