Смертельна хвороба почала вбивати бездітних жінок: медики в паніці

Американські дослідники розповіли, хто знаходиться в групі ризику.


Фахівці з Нью-Йоркського університету встановили, що бездітні жінки частіше страждають від рака молочної залози.

Цю інформацію повідомляє Replyua.net.

За словами експертів, рак молочної залози з роками почав молодіти. Раніше медики вважали, що до цього захворювання схильні жінки старшого віку, але зараз вони все частіше діагностують рак грудей у жінок, яким ледь виповнилося 30 років.

Лікарі наполегливо рекомендують усім жінкам старше тридцяти мінімум разів на рік проходити обстеження.

Американські дослідники розповіли, хто знаходиться в групі ризику:

  • жінки старшого покоління;
  • жінки, близькі родички яких страждали від раку молочної залози;
  • ті жінки, у яких діагностували доброякісні утворення.

Проте в найнебезпечнішу зону ризику входять бездітні жінки. Було встановлено, що перша вагітність знижує ризик розвитку пухлини грудей на 13%, друга вагітність – вже на 17%, а третя вагітність – на 37%.
Нагадаємо, лікування рака залежить від багатьох чинників: розмір і розташування пухлини, наявність ефективних методів лікування і терміни втручання. Однак зустрічаються деякі види онкології, які настільки агресивні, що лікування не допомагає навіть при ранній діагностиці та хіміотерапії, повідомляє Cell Reports.

Дослідники з Дитячої лікарні Лос-Анджелеса спробували розібратися в механізмі, за допомогою якого деякі пухлини обманюють здорові клітини, щоб захистити себе.

Нова наукова робота показала, що пухлини з високим рівнем білка, звані інгібітором активації плазміногену-1 (PAI-1), більш агресивні і рідше виліковуються.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...