Банда грабувала та викрадала людей

У Одесі затримали групу злочинців, яких підозрюють у вчиненні розбійних нападів, вимаганні та викраденні людей.

До складу групи входили 6 чоловіків у віці від 28-ми до 44-х років. Очолював її 44-річний неодноразово засуджений за бандитизм житель Біляївського району, який 15 років провів за ґратами, повідомили у відділі комунікації ГУНП в Одеській області.

“Члени групи обґрунтовано підозрюються у вчиненні розбоїв, вимаганні та незаконному позбавленні волі людини. На їх рахунку – три розбійні напади на підприємців Суворовського, Овідіопольського та Татарбунарського районів. Крім цього, в серпні цього року з метою незаконного отримання грошей члени групи через посередника пообіцяли одеситові сприяння у оформленні банківського кредиту. У знак “вдячності за допомогу” той мав віддати їм значний відсоток від отриманих грошей. Чоловік відмовився від пропозиції. Тоді зловмисники виставили доларовий рахунок посереднику, а щоб він серйозніше поставився до боргу, деякий час утримували його у підвалі”, – розповіли в поліції.

Розпочаті кримінальні провадження за трьома статтями – незаконне позбавлення волі або викрадення людини, вимагання та розбій.

В рамках останнього провадження за місцем проживання одного з членів групи був проведений обшук. Поліцейські виявили мобільні телефони, пістолет травматичної дії, обріз рушниці та набої.

Зброю направили на експертизу, яка з’ясує, чи була вона знаряддям скоєння яких-небудь злочинів. Усі 6 підозрюваних заарештовані. Тривають слідчі дії.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...